Drobečková navigace

úvod -přesměrování > Kontakty > Info o společnosti

Společnost

Díky více jak 20-ti leté zkušenosti ve výrobě vodoměrů se rodina Budaiových rozhodla v roce 1991 založit firmu B METERS s.r.o.

Nyní firma B METERS vyrábí svoje vodoměry ve 3 výrobních halách s velmi vysokým stupněm automatizace.

Celková výrobní plocha je 9000 m2 a venkovní plocha činí 10000 m2.

Bežná roční výroba překračuje 1 milión vyrobených kusů a to znamená, že společnost patří mezi nejdůležitější výrobce nejen v Itálii a Evropě.

Velmi silná prodejní síť dovoluje firmě B METERS být lídrem na trhu nejen v Itálii a v Evropě: domácí trh je hlavně zaměřený na vodárny, průmysl a privátní sektor, zatímco na zahraničních trzích naše dceřiné společnosti vytvářejí silnou prodejní kampaň, která zvyšuje prodej po celé Evropě.

Náš výrobní sortiment zahrnuje měriče průtoku, jednotokové a vícetokové, řízeno mechanicky nebo magneticky, přírubové vodoměry Woltmann, vodoměry pro zavlažovací systémy v zemědělství, průtokoměry a měřice tepla.
Naše modely jsou charakteristické svým jedinečným tvarem a na první pohled se liší od konkurentů  v Evropě i v zámoří.

Každý požadavek od našich zákazníků se snažíme uspokojit a jejich připomínky promítáme do konečné výrobní podoby vodoměrů.


Sídlo společnosti v Gonarsu (Udine)

Kvalita je pro naši společnost hlavním cílem a proto naše firma má certifikát jakosti
ISO 9001-2000: bylo dosaženo mezinárodních certifikátů  IQNET a CISQ.

 

 


Druhá výrobní hala v Gonarsu (Udine)

Je společnost B METERS již delší dobu držitelem certifikace svého systému řízení kvality v souladu se směrnicí EU c. 2004/22/EC MID část D, což jí umožňuje, aby již nyní splňovala veškeré legislativní požadavky, které budou platit teprve od roku 2016.
Výrobní rada byla rozšířena o další systém rádiového přenosu HYDROLINK, který umožňuje vzdálený přístup k měřičům. Bezdrátový systém HYDROLINK používá rádiové frekvence mezi vysílači a príjímači ke sběru dat spotřeby vody a tepla mimo budovy kde jsou vodoměry nainstalované.

 

Oddělení strojního zpracování v Bagnaria Arsa (Udine)